Kemer Belediyesi ile KEMKUT arasında iş birliği protokolü

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Kemer Arama ve Kurtarma Derneği (KEMKUT) Başkanı Emre Uğur, Kemer Belediyesi’nde iş birliği protokolü imzaladı.

Kemer Belediyesi ile KEMKUT arasındaki koordinasyonu sağlamak, afet ve acil durumlarda mücadelede etkili bir şekilde iş birliğini amaçlayan protokol, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve KEMKUT Başkanı Emre Uğur tarafından imzalandı. Protokol kapsamında, KEMKUT’un ihtiyaç duyduğu araç ve gereç desteği Kemer Belediyesi tarafından sağlanacak. KEMKUT, ayrıca Kemer Belediyesi personeline yangın, arama ve kurtarma konularında eğitim ve tatbikatlar düzenleyecek, vatandaşları afetlere karşı bilinçlendirme faaliyetlerinde bulunacak.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada KEMKUT ile iş birliği protokolü imzalamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, derneğin Kemer’de güzel işler başarıyor olmasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Topaloğlu, derneğin yangın, arama ve kurtarma faaliyetlerinde ön saflarda yer aldığını belirterek, kendilerine her konuda yardımcı olmaya devam edeceklerini söyledi. KEMKUT Başkanı Emre Uğur ise Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na derneğin kuruluşundan bu yana verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi. Yapılan iş birliği protokolünün hayırlı olmasını dileyen Uğur, protokol sayesinde afet ve acil durumlara etkili bir şekilde mücadele edebileceklerini belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*