Niğde Belediyesi işçilerin maaşlarına yüzde 71 zam yaptı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde görev yapan işçilere 2024 yılı için yapılan maaş artış oranını, Niğde Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda açıkladı.

Başkan Özdemir, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, sendika temsilcileri ve belediye personelinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, hiçbir çalışanın diğerinden farklı tutulmadığını vurgulayarak, “Biz bir aileyiz. Hiç kimseyi siyasi görüşüne göre ayırmadık. Hep haktan yana, hukuktan yana olduk” dedi.

Toplantıya alkışlar ve sloganlar eşliğinde giren Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Dönüşen, gelişen ve her geçen gün biraz daha güzelleşen Niğde’miz, belediye hizmetleri açısından en örnek gösterilen bir il haline geldiyse, bunda sizin de büyük katkınız var; emekleriniz ve alın teriniz var” sözlerine yer verdi.

Belediye işçilerine bu yıl için verilen zam oranının yüzde 71 olduğunu duyuran Başkan Özdemir, “Sizler, gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, bu güzel şehrimize, kıymetli Niğdeli hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde oldunuz. Göreve geldiğimiz 2019 yılından bu yana ekip arkadaşlarımızın alın terinin karşılığını almaları noktasında hep koruma altında tuttuk.” şeklinde konuştu.

Başkan Özdemir, “Sizlere daha iyi yaşam koşulları sunabilmek için tüm olanaklarımızı seferber ettik. Bu paraların her kuruşunu hak ediyorsunuz.” ifadelerine yer verdi.

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Özdemir, “Gelecekte de sizlerle birlikte Niğde’mize en iyi hizmetleri sunmak için canla, başla çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkan Özdemir’in konuşmasının ardından belediye işçileri tarafından omuzlara alınarak, yüzde 71 oranındaki artıştan memnun olduklarını gösterdi. İşçiler, Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e teşekkürlerini dile getirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*